Zapoznaj się z naszą ofertą:

Wrocław:
Osiedle wielorodzinne

Firma Sferawent zakończyła ostatnio inwestycję związaną z budową pierwszego etapu osiedla wielorodzinnego usytuowanego w zacisznej części Wrocławia przy ul. Na Polance, drugi etap oddawany będzie... w połowie 2016 r. Cała inwestycja składać się będzie z dwóch oddzielnych siedmiopiętrowych budynków mieszkalnych. Pierwszy z nich to jednopoziomowy budynek wyposażony w wentylację bytową, drugi – dwupoziomowy, wyposażony w wentylację strumieniową. Łącznie, w budynkach znajdzie się 179 lokali mieszkaniowych wyposażonych w system wentylacji mechanicznej najwyższych standardów. Każdy z budynków posiada oddzielny garaż podziemny, łącznie tworzy to 136 miejsc parkingowych.

Wrocław:
Wentylacja mechaniczna w budynkach mieszkalnych

We Wrocławiu zakończono kilkanaście inwestycji budynków mieszkalnych. Wyposażono je w wentylację mechaniczną lokali mieszkalnych oraz w wentylację oddymiającą garaże... Do użytku zostały oddane mieszkania przy takich ulicach jak Dyrekcyjna, Na Polance, Dmowskiego, Hubska, Agrestowa, Iwaszkiewicza, Grota Roweckiego i wiele innych. Oprócz zakładania wentylacji mieszkaniowej wielorodzinnej, firma Sferawent zakończyła inwestycję osiedli wielorodzinnych tuż pod Wrocławiem, w miejscowości Wysoka. Każdy z budynków posiada rozprowadzoną instalację wentylacyjną dostosowaną do odzysku ciepła.

Nowe budynki
Sferawentu

W ostatnim czasie powstały dwa nowe budynki, które wykorzystywane będą przez naszą firmę, tj. nowa hala produkcyjna, a także nowy biurowiec. Zakupiliśmy także nowe maszyny do produkcji profili ramek kanałów... prostokątnych oraz maszynę do produkcji kształtek i kanałów okrągłych z uszczelką w najwyższej klasie szczelności “D”. Wysoka jakość produktu i fabrycznie zamontowane gumowe uszczelki sprawiają, że montaż jest niezwykle prosty, do tego zapewnia długoletnią trwałość i szczelność.