Ogrzewanie nadmuchowe polega na bezpośrednim podgrzewaniu powietrza, a następnie na rozprowadzaniu go po pomieszczeniu przez system różnorodnych kanałów i nawiewników. Zaletą  ogrzewania nadmuchowego firmy Sferawent jest fakt, że szybko i równomiernie nagrzewa się całe pomieszczenie poprzez bezpośredni nadmuch powietrza. Ogrzewanie to oszczędza także sporo energii, bezpośrednio podnosi się temperatura powietrza, nie włączając w to elementów pośredniczących, takich jak woda czy kaloryfer.

Nasze ogrzewanie nadmuchowe można stosować niemal w każdym budynku, np. w lokalach biurowych czy handlowych, a także w budynkach charakteryzujących się sporymi rozmiarami (kościoły, magazyny). Z powodzeniem można wykorzystywać je także w domach jednorodzinnych.

Sferawent oferuje Państwu ogrzewanie nadmuchowe, które może być zamontowane nie tylko w  każdej fazie budowy budynku, ale także w wykończonym już budynku. Instalując nasze ogrzewanie nadmuchowe, zyskują Państwo nie tylko bardzo dobrą cyrkulację powietrza, która osusza budynek, a także zapobiega powstawaniu pleśni, ale również urządzenie funkcjonalne łączące w sobie funkcję wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji, nawilżania oraz oczyszczania powietrza.

Co ważne, system ogrzewania nadmuchowego firmy Sferawent można w przyszłości rozbudować także o funkcję nawilżania czy klimatyzacji. Dodatkowo nasz system nie jest narażony na przecieki czy zamarzanie, dzięki czemu znacznie wydłuża się jego użytkowanie. Charakteryzuje się także automatyczna pracą, nie wymagającą obsługi.

Zobacz także:

Elementy Wentylacyjne

Oddymianie Garaży

Klimatyzacje / Wentylacje

Rekuperacje powietrzaWięcej informacji, dotyczących naszej oferty uzyskają
Państwo, kontaktując się z naszą firmą