Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem, świadczącą wysokiej jakości usługi w zakresie systemów oddymiania, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania nadmuchowego na terenie całej Polski, a także Czech. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta, oferujemy szeroką gamę naszych produktów, zapewniamy własny, szybki transport, a także profesjonalny montaż naszych produktów. Dzięki nam zyskują Państwo cenny czas.

Posiadamy olbrzymie doświadczenie i kompetencje w zakresie projektowania instalacji wentylacji i klimatyzacji w oparciu o obowiązujące normy. Fachowo doradzamy w zakresie doboru urządzeń oraz różnorodnych rozwiązań technicznych, a także indywidualnie podchodzimy do każdego projektu i jego wykonania. Ponadto, stosujemy nowoczesne technologie w produkcji elementów wentylacyjnych, które oferujemy klientom w wyjątkowo dobrej cenie.

Zapewniamy profesjonalny i stabilny montaż instalacji klimatyzacji, wykonywany przez naszą kadrę dobrze wyszkolonych i doświadczonych pracowników. Docieramy bezpośrednio do klienta, nasza firma posiada własne samochody dostawcze, obecnie dysponujemy aż 16 tego typu samochodami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do inwestycji położonych na terenie całego kraju.

Dodatkowo, zajmujemy się usługami serwisowymi, gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi, a nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości certyfikowanej blachy ocynkowanej od renomowanych zachodnich producentów.